MÖBLER / Sittgrupper / Soffa 7416275
nr 741 6275
Soffa
+ fåtölj, Plysch
Kondition: slitage, skador,
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 februari 2012
kl 17:51:55
100 kr
150 kr